Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-26, 08:14   #95
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Re: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam przepraszam wszystkich że tak bronie się przed tymi filtrami ale mam cere przetłuszczającą się i nawet jak mam krem matujacy to jestem cała tłusta na twarzy tylko po lystanel mat jest jako tako i po dobrych pudrach .

Ale jak mi tak radzicie żebym stosowała kremy z filtrem to poszukam takiego co nie będzie taki tłusty.

carolinascotties

To jeszcze raz ja, czytam twoją wypowiedź z wtorku godz 10:25, czytam podane linki o filtrach i im dużej to czytam tym bardziej mi się wszystko miesza wywaliłam do przeszukania wszystkie moje stare kremy te pod oczy to twarzy i podkłady no i okazało się że nie mam nic z filtrami. Jedyne co mam to ten krem Dax Cosmetisc pisze że chroni przed promieniami UVA/UVB , no i ten podkłąd Astor Anti Stress & Lift który ma filt SPF 20 i związku z tym chciałam się ciebie zapytać czy stosowanie tego kremu a na to podkładu jest względnie dobrym wyjściem. Czy muszę kupić inny krem.
Napisz mi tak w uproszczeniu, jak mam kupić co innego to co ma tam na opakowaniu pisać albo zaproponuj jakiś nietłusty krem z filtrem.

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-01-29 o 18:08 Powód: post pod postem
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując