Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 21:40   #3911
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja mam całą kosmetyczkę podkładów. Znajome do mnie chętnie przychodzą bo wiedzą że raz na jakiś czas wietrzenie robię i oddaję Kiedyś z astora był fajny ale oczywiście wycofali w tej chwili uzywam też astora sikn match i do tego po jakiś 2 godzinach pudru w kamieniu inglota ale szału nie ma.
Yen może coś doradzisz z takich gotowców
ale gotowców podkładów? No nie miałam zbyt wiele, ale Dream Matte Musse Maybelline też są niezłe, ale nakładanie tylko palcami. Co ciekawe, moja mama ma raczej suchą skórę i jej odpowiadają
Mam jeszcze z Astora True Match, złe nie są, ale mi jakoś niekonieczenie pasują... Dawno ich nie używałam, więc nie pamiętam co mi tam nie grało.
Miałam podkład z AA - był bardzo lekki, ale bez szału. Z Soraya scenicznej miałam też, ale starą wersję - był spoko, tylko kolor miałam niedobrany.

Jak chodzi o bazę - Soraya silikonowa jest dobra. A puder sypki - Inglot (zwykły, nie matujący - wg szkoda na niego pieniędzy), mam już któreś tam opakowanie.

Ale to są tylko moje subiektywne odczucia, więc nie każdy będzie zadowolony z moich kosmetyków
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-04-03 o 21:42
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora