Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-03, 12:59   #139
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o boże.. kobieto.. rozjaśniasz włosy, które były niedawno dekoloryzowane?

do jakiego koloru zmierzasz docelowo?
9 m-cy to jest niedawno?? moje włosy były w dobrej kondycji odkąd zaczęłam stosować się do zasad CG.. ale i wcześniej nie mogłam narzekać że były jakieś koszmarne..
A do jakiego koloru? Miał być ładny rudy.. no ogólnie wyszedł.. Pomijając odrosty które były koloru pomarańczowego.. Wiec właśnie siedzę w szamponem saszetkowym na włosach.. . Zobaczymy.. Jak się będzie ładnie zmywał to coś później pomyślę.. Bo póki co kolor będzie ponownie ciemny..

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Są miłe w dotyku bo zalepiłaś je silikonami... odżywienia po tej masce żadnego nie będzie bo ona tego kaszmiru i masła shea to ma ilości śladowe... jak już ktoś chce używać maseczek sklepowych to dobra jest Elseve Total Repair 5 i Re-nutrition , one nie mają silikonów a dogłębnie nawilżają i odżywiają poza tym mi też przypadła do gustu maska Wax Latte l'biotici ale to już w aptece
Nie prawda, że są dlatego miłe w dotyku.. Zanim nałożyłam maskę (a zrobiłam to dopiero po drugim rozjaśnianiu) wysuszyłam je nawet suszarką i nie były wcale inne niż są obecnie, a nie stosuję takto kosmetyków z silikonami.. A jeśli już to takie, które mają je w składzie na szarym końcu..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując