Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 18:59   #647
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: jaki makijaz dla dużych okrągłych oczu?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
taki makijaz umiejetnie wykonany ma to do siebie ze jeszcze powieksza optycznie duze oczy ja zawsze jak tz sie ze mna kloci albo czegos nie chce robic robie wielkie oczy i wtedy nie ma mocnych oczy jak u kota ze shreka wiec i sa plusy jedyny problem np w moich oczach jest to ze mam lekko opadajace oczy, ich zewnetrzna czesc, co widac jak np sie usmiecham dlatego musze dol wyciagac do gory i samo z siebie zazwyczaj to sie jakos wyciaga na bok ladnie tez wyglada sama kreska grubsza eyelinerem i mocno wytuszowane rzesy ale jednak efekt nie jest taki jak po smokeye
To prawda. Umiejętnie wykonany powiększa oko , ale przede wszystkim nadaje mu porządany kształt. A na wielkie oczy faktycznie nie ma mocnych.
Ja mam szczęście mieć takie oczy którym właściwie pasuje każdy makijaż. Jak to mawia moja nauczycielka "Oczy idealne. Zwłaszcza do malowania!" Ale i tak uwielbiam makijaże , które jeszcze bardziej je powiększają i podkreślają. tzw. "pierwsze co się rzuca w oczy , to oczy". I uważam , że dziewczyny nie powinny się przejmowac dużymi okrągłymi oczami. Duże oczy są uważane za najładniejsze. A okrągłe , łatwo "wyciągnąć"...chociaż...c zy ktoś powiedział , że takie są brzydkie? Według mnie , każda para oczu , jest sama w sobie piękna.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-30 o 19:00
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując