Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Zepsute" życie seksualne i brak pozytywnych perspektyw...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-03, 17:12   #83
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: "Zepsute" życie seksualne i brak pozytywnych perspektyw...

Jak tam analiza problemu? ;-)

Z jakimi facetami kobiety uprawiają:

- przygodny sex


Dowolny facet, najczęsciej typ macho albo samca typowego
Powinien być atrakcyjny, zdecydowany, dowcipny.

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Dam ci raxe misiu. Przyjmij sobie kontakty z kobietami jako gierke. Pewnie w niejedna grales na ps3. Zamiast nevowac zasady, z ktorymi sie nie zfadzasz przyjmij je bo inaczej przegrasz. Albo tfu co ja robie. Nawet ciesze sie ze chlopaki takie niedolezne sa. Mam mniejsza konkurecje :-D

Przygodny seks jest ponieważ:

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlatego,bo mają takie prawo,bo mają chęci, bo chcą
- panienka dobrze się bawi, albo ma ochotę

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
zbanowany, nie psuj nam zabawy. zaraz...
- ma ochotę, albo ja swędzi, albo zarasta już pajęczyną
- na horyzoncie jest atrakcyjny samiec, trzeba spróbowac go poderwać

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Tylko może zrozum, że tryglodyta kipiący testosteronem jest idealny na niezobowiązujacy seks.
- gryzie ją, że mógłby się bzykać z koleżanką.
- akurat ten facet się potrafi przypochlebić

Czym jest przygodny seks:

Fajną zabawą, niczym więcej. Jeśli się zsynchornizujesz
mogą być dwa dobre orgazmy, znaczy się jeden faceta i tyle ile potrafi przeżyć babki. Jeśli, Jeśli za przeproszeniem złapiesz ją za tyłek i będziesz pchał swoim rytmem, to masz swój orgazm w miarę pewny - jeśli się zmęczysz i dasz jej się nadziewać, wtedy przerwie 3 suwy przed twoim orgazmem.

Nie łudź się, ma w dupie twoją przyjemność.
To ona Cie r*nie, nie na odwrót.


Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
... kobiety to nie marionetki
i nigdy, ale to nigdy nie były takie jak wam się, posranym samcom wydaje. Mamy wojowniczą naturę, dodatkowo poukładane
w głowie i na dodatek potrafimy się zająć takimi niedojdami jak Ty. Nigdy nie byłyśmy kretyńskimi mimozami!!!! To Wy, mężczyźni sobie to wymyśliliście, a ponieważ prawa kobiet były takie, jakie były, ciężko było z tym wojować, lepiej było udawać.
Jak widzisz, wyjście na agencji to żadne rozwiązanie, chciałbyś aby jakaś pani zrobiła Ci dobrze a potem wrócisz do domu, do milczka i będziesz udawał, że fajnie Ci się tak żyje?

====

Ktoś tutaj napisał - że chciałby być dla niej ciachem,
na co natychmiast został wyśmiany.
Spotkałem się z określeniem - anioł.

Potrafię to zrozumieć, jest "Jest Kimś", układa się dobrze
w sumie nic ci nie przeszkadza spełnić, te 2-3 zachcianki więcej - skoro jest Twoja, a niech ma w domu swojego misia.

I co? Dupa. Nic z tego nie ma. Porażka.

Spytał bym o ten Twój "związek"

Ile razy był seks, nie taki w którym sie starałeś aby
miło spędziła wieczór? ale ile razy był lodzik "po prostu"?
A ile razy byłeś dopieszczony na maxa? ;-)

===

No i się stało, przekonałes się, że to porażka,
"bycie lepszym" ode mnie, czy od namiętniaka
z przygodnego seksu wcale nie przynosi spodziewanych rezultatów.

A jeśli widzisz, że coś nie gra, i chciałbyś jakiegoś wytłumaczenia. I sie zastanawiasz czemu i przychodzisz
tutaj to dostajesz:

a). odstawienie marchewki od lubej ;-)
b). wyzwiska, żeś mięcząk i dziamdziolisz

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja miałam takich dwóch kolegów. Z jednym kolegowałam się blisko przez 3 lata, i przez te 3 lata dziamdziolił strasznie o kobietach. Wyjechaliśmy razem na pewien obóz, spaliśmy razem w namiocie. Na tymże obozie zgadałam się z kolegą 2. Kilka dni później zaprosił mnie do siebie i skończyło się to namiętnym, kilkumiesięcznym romansem. Bez dziamdziolenia, bez jakichś podchodów... A kolega 1. strzelił focha, najpierw za noc przegadaną z 2., a potem za spotykanie... Conajmniej jakbym go zdradziła...
Nie łudzisz się chyba, że jak nie chce seksu z Tobą, to oznacza, że wogóle nie chce seksu i że ona nie ma

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Chłopczakom chodziło o to, że są bardzo niezadowoleni z takiego schematu :
jest on, jest jakaś panna X i on jest dla owej panny idealnym kandydatem do (tutaj wkleić cokolwiek) - wg. jego własnego mniemania.

Problem w tym, że pani X może mieć zupełnie inny pomysł, a nawet jeśli nie ma i tak wszystko spali na panewce, bo przylezie jakiś pan Y i w przeciwieństwie do żalącego się na forum osobnika cel osiągnie, ponieważ zwyczajnie ruszył dupę, czego ten pierwszy zrobić nie raczył, bo uważa iż coś mu się należy z automatu.
c). co śmieszniejsze - ta cała depresja, to wymówka.

Należy Ci się przecież "coś z automatu" w opini gwiazdora forum

Nic innego. Panienka po prostu kilka razy Cie przeleciała
i było fajnie, potem powiedziałeś, że kochasz, albo że jest jedyna na świecie i na inne nie zwracasz uwagi [tresura seksem działa]. No i się zastanawia, czy jest taka atrakcyjna czy nie? Dlaczego tak łatwo to poszło? co ten gupek sobie myśli- że żoną jego zostanę? A może jest taki 'fajny misio' może czas zacząc mu dawać z miłości? ;-) A może sama się zastanawia z jakiego powodu ma dawać Tobie?
Z wielokrotności przypadku, czy może z przywyczajenia?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Jak mam ochotę na seks, to nie wymagam od faceta, żeby pokazał mi dyplom ukończenia studiów, CV, czy nie chcę poznawać jego znajomych/rodziny, żeby przekonać się jaki jest.

Ma się podobać, pociągać i tyle.

O 'spółkowaniu' w sensie czegoś więcej- nie ma szans. Niektóre kobiety też potrafią oddzielać seks od uczuć.
I to nie znaczy, że jestem głupia i pusta. Co do potencjalnych partnerów jestem wymagająca i nie zadowolę się byle kim.
d). Zasada ogólna jest taka, facet na 3 msc i won.
W przypadku kłopotów z facetem - zakochał się, chce więcej seksu, albo nie wtedy kiedy ona ma ochotę do zabawy,
znajduje się innego faceta, flirtuje, jakieś rozmowy
o seksie i prowokacje i starego frajera* można puścić
"w trąbę".

Wracamy zatem do depresji i szlabanu - jest jakiś powód,
że nagle "Jest Kimś" sam nie jest pewna dlaczego z Tobą
mieszka, i dlaczego macie razem chodzic do łóżka.

Dlaczego uważam, że ta depresja to ściema?

Bo w związku, czy tez czymś uczciwym między
ludźmi jest komunikacja. I się wie jaki jest stan.

A tak panienka coś by chciała, może zmienić, coś nie
pasuje, ale on jest taki kochany, nie chcę go skrzywdzić, tysiąc innych wymówek i magzajstw.

A Ty siedzisz i patrzysz co się k* dzieje?

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
A to poszłaś na całość , napisałaś konkretnie i prawdę . Bo facetom się ciągle wydaje, że my strasznie romantyczne jesteśmy i w ogóle takie "rozalie".
Zatem ten przypadkowy seks jest poza dobra zabawą
/jej dobra zabawą / niczym innym jak premedytacją.


Gdybyś spotykał się na bzykanie z przyjaciólką, i Ty i ona staracie się, żeby te wasze spotkania były wyjątkowe to ja rozumiem ten seks jako coś przyjemnego, powiedziałbym wchodząc w skórę niewinnego - właściwego.

Jeśli nie, jest cvreqbyravrz wnxvrtbf svhgn** /wulgarne /


Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Brak Ci wyczucia,a teksty typu "sposoby na dawanie mężczyznom" zostaw dla siebie, albo swojego towarzystwa.
...
Człowieku dorośnij i zacznij szanować kobiety,bo nas jest więcej i nigdy z nami nie wygrasz!!!
Składam wyrazy szacunku i najwyższe wyrazy uznania dla młodej pani lat 2x, która wyszła za mąż z miłości do 7x letniego mężczyzny.
Ów pan według doniesień z plotkarskich serwisów właśnie "kopnął
w kalendarz" zostawiając pani cały swój majątek. Pani teraz wyjedzie na urlop do ciepłych krajów zrobi sobie nową błonke i cycki i będzie "nówka nie śmigana"

Jak to mówią tutaj panie przeszłość się nie liczy tylko przyszłość,
a więc piękna przyszłość przed ową 2x letnią panią.

Gratuluje inteligencji i przezorności życiowej.



Jak będę miał 7x lat /same optymistyczne założenia/ to
też sobie taką młodą wyzwoloną wezmę do lodzika i zmieniania basenu Małżeństwo z miłości to się będzie nazywać.


Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
wątek: z jakimi upriawają

chodziło mi - z męskimi prostytutkami dobrymi w swoim zawodzie.

Takimi, co podobno od...
To znaczy to jest maksimum co mają dla mężczyzn wogóle?

Tylko pieniądze? Bo poza tym nic innego nie mają?

Bo skoro lodzik to problem, nikt nie myśli do dawaniu przyjemności mężczyznie, to dlaczego ktokolwiek miałby
się starać?

Lepiej po prostu bzyknąć, wziąć kasę i sobie iść.
PMS-y ktoś inny będzie musiał znosić

Czy może ten pan profesjonalista bierze pieniądze
za słuchanie narzekania? ;-)


Cytat:
Przychodzi babka do biura matrymonialnego:

- Chciałabym faceta, wysokiego, dobrze odzianego, milczącego, niekłótliwego, przystojnego....

- Proponuję manekin w butiku.

I znaczy to, że /**/ to jedyna przyjemność
w posranym*** życiu kobiety?

posrany użyła wcześniej Natalia_z.

- sex z premedytacji?


Romantyczka lat 2x, w stałym związku który po latach
zaczął rozmijać się z oczekiwaniami, jednak zobowiązania pozostały. Szuka sponsora, kogoś, kto obudzi w niej pasję i dreszcz, przy kim da się porwać chwili. Lubi poczucie, że robi coś złego i niemoralnego.
Szuka kochanka idealnego i przyjaciela. Kogoś, kto będzie ją pociągał fizycznie i dawał dużo kasy.
Bez chemii i szacunku nie ma mowy o romansie...

===

Zadbana, szczupła, podobno atrakcyjna, nieśmiała i niezbyt doświadczona
młoda panna szuka pana który pomoże jej znaleźć i wynająć mieszkanie w "dużym mieście z uniwersytetem".

Zainteresowana stałym układem sponsorowanym. Prosi o przysłanie wiadomości
w której Pan napisze o wymaganiach jakie ma wobec niej, jak wyobraża sobie ten układ oraz poda kwotę jaką jest w stanie zaoferować za spotkania.
Jest gotowa na wszystko i nie boi się eksperymentów ani fetyszy.


===

Młoda, szczupła, atrakcyjna, inteligentna studentka.
Raczej wysoka, uważa, że ma wiele do zaoferowania.
Szuka zdecydowanego, dojrzałego i kulturalnego Pana, który chciałby wdać się z nią w ekscytujący, namiętny romans oparty oczywiście na fizycznych zbliżeniach. /Patrz - jasne, proste i oczywiste od samego początku do końca /

Jest zainteresowana zawarciem znajomości na dłużej w zamian za finansowe wynagrodzenie - nie interesuja ją jednorazowe spotkania. Od razu napisz coś więcej o swoich oczekiwaniach, ofercie i ewentualnym miejscu spotkania.


===

Ogłoszenie skierowane do Panów dojrzałych i odpowiedzialnych,
najlepiej inteligentnych, stałych, przystojnych, uczuciowych
Młoda kobieta, lat 2x, chciałaby poznać kogoś naprawdę wartościowego z kim będzie mogła nie tylko spędzać namiętnie czas w łózku ale też na miłym flircie

Najbardziej interesują ja panowie w wieku od 35 lat do 45
ponieważ wydają jej się bardziej rozsadniejsi i poukładani.
/ Joł!!!, chyba coś dla Ciebie /
Przyznaje, że najbardziej ceni w mężczyznach inteligencję
i czeka na tego jedynego... ale niestety życie jest tylko
jedno, więc spotyka się wyłącznie ze sponsorami.


===

Prawie 1500 liter tekstu, mocno przeredagowane,
kompletnie zmienione = wójek gógiel nie znajdzie/.

Młoda 2x kobieta, jeszcze nie rozeznana w swych potrzebach
i talentach. Szczupła /jeszcze/ blondynka, koneserka kuchnii meksykańskiej i psychologii. Szuka zadbanego, inteligentnego mężczyzny pragnącego mieć młodszą przyjaciółkę nie do mechanicznego seksu, a do satysfakcjonującej relacji
erotyczno-finansowej z wieloma płaszczyznami.

Mężczyzna powienień być cierpliwy, wyrozumiały i czuły
oraz zdecydowany i precyzyjny w wyjaśnianiu jakie
są jego oczekiwania i jak wyobraża sobie taki układ.


===

Ponad 2100 liter tekstu, mocno przeredagowane,
kompletnie zmienione = wójek gógiel nie znajdzie/.

Świadoma swojej seksualności młoda kobieta, z temperamentem
i stylem, która potrafi wywrzeć ogromne wrażenie na meżczyznach. Realistka, indywidualistka, potrafi prowadzić zajmujące dyskusje i oprócz wyrafinowanego seksu może zaoferować jeszcze bardzo wiele. Ma poczucie humoru i duży dystans do siebie, także może porozmawiać bez tematów tabu albo zainspirować Cię i wnieść trochę świeżości do życia (praca-dom). Sama wciąż poszukuje sensu i celu swojego życia.
Chciałaby nawiązać znajomość z jedną osobą, priorytetem jest dla niej dłuższa znajomość.
Oczekuje konkretnych i zdecydowane odpowiedzi, zawierających kilka słów "o Tobie" oraz Twoją propozycję.
Potrafi zachować dyskrecję. Pozdrawia i życzy pogody ducha! /Pełna kultura ma się rozumieć /



Zdaje mi się, że jakbyś wynajął pokój studentce to miałbyś
lepszą atmosferę w domu, może obiad w niedzielę, i jeszcze mógłbyś koleżanki do domu przyprowadzać.


- sex z przyzwyczajenia?

*
I nikt w końcu nie podał definicji frajera, ale nie ma jak
sięgnąć po słownik:

Frajer w jednym z języków onacza - chłopak czyli ten facet, który na codzień znosi jej humory, PMS-y, ciche dni,
napady testosteronu i gradobicie,
Ma z tego seks co tydzień i lodzika raz na miesiąc
/ z automatu czy też z przyzwyczajenia, a może z czysto babskiego interesu, żeby nie polecał gdzieś , albo nie znalazł sobie jakiejś "lafiryndy****" /

**** cytuje kobietę


Zadziwiło mnie, że w ofertach szukam sponsora jest jasne
że kobieta jest od seksu i od miłego spędzania czasu.

Czytając niektóre topiki tutaj wnioskuje, że niektóre
z kobiet do seksu się nie nadają /znaczy do czego?
umieją chociaż gotować?/

I jeszcze coś mnie zaintrygowało. Z tego sponsoringu
jest niewielka odległość od małzeństwa

Wynajmujesz mieszkanie z dziewczyna, seks masz raz na miesiąc albo wcale. Jak się hajtniesz, itd. dojdzie to tego, że zaczniesz oddawać wypłatę. Pani domu zostawi Ci
60 PLN-ów/tydzień na piwo i 2-3 paczki fajek.
Wszystko to będzie "z miłości"

Znaczy to dawanie do droga do osiągnięcia celu:
1. pozbawić cie wolności i kasy
2. bzykać cie póki ona ma ochotę i dobrze się bawi
a jak nie to będzie inny pan, a ty masz alimenty

Nie istnieje seks "z miłości" oraz nie istnieje
"przyjemność z seksu dla mężczyzny" przynajmniej dla wypowiadających i cytowanych kobiet, prawda?

===

Natalia_z stęskniłem się
Powiedz, że kłamię i że przeinaczam

Na prawdę wolałbym dostrzegać w Tobie kobietę
a nie sądzić, że ** jest czymś wartościowym
dla Ciebie w życiu.

Właściwe i Ty i ja mamy w życi, co jest dla kogo
wartościowe, jednak taki drobiazg skutecznie czyni
wrogów z ludzi. I po co?
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując