Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie do dr Skupina dot.piersi?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-11, 18:25   #9
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pytanie do dr Skupina dot.piersi?!

Ilonko, tak - robiłam u tej dr .
Mnie do tej dr przekonała nie tyle jej metoda operowania co fakt, że świetnie radzi sobie z trudnymi piersiami, a moje takie właśnie były - asymetryczne i wyciągnięte przez karmienia. Co do metody - trudno mi się wypowiadać, bo nie jestem znawczynią . Z tego co wiem polega to na włożeniu implantu pod oba mięśnie, nie pod jeden jak u większości lekarzy. Dzięki temu ten drugi mięsień trzyma dodatkowo górę implantu co powoduje, że implanty, a tym samym nasze piersi nie opadają po kilku latach. Powiem Ci szczerze, że ja wolę takie opadające, ale cóż . Ponadto dr nie tnie mięśni, ale je podnosi - odrywa od żeber. Czy to plus, czy minus tej metody też nie wiem - wydaje mi się, że jednak plus, bo mięśni nie trzeba dodatkowo szyć.
A dobór implantów - cóż, mi też nie podobało się to, że z dr nie mogłam negocjować co do rozmiaru, wolałam mniejsze piersi, mam duże. Ale prawda jest taka, że mniejszy implant po prostu nie wypełniłby mi piersi, pewnie potrzebne byłoby też podwieszanie i dodatkowe szwy na piersiach.
Jednego możesz być pewna - ta dr na pewno nie zrobi Ci krzywdy, jest specyficzna, to prawda, mało jest też opinii w internecie na jej temat, ale jak dziewczyny wielokrotnie pisały - ma oko do rozmiarów .
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując