Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-18, 14:59   #3355
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Sabbath, trudno podobienstwa nie zauwazyc. Rewelacja!
Chyba chodzi o to spojrzenie
Ja kocham P. Almodovara, za filmy rzecz jasna
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście - podobieństwo w spojrzeniu uderzające !
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Mogloby sie nazywac Sabbacie Spojrzenie Almodovara
O ile nikt sie nie obrazi.
No, ja na pewno obrażać się nie zamierzam.

W sumie wychodziły mi jeszcze jakieś podrzędne gwiazdki typu Catherine Zeta-Jones, czy Kate Beckinsale, ale Almodovar i Hammett zdali mi się najbardziej interesującymi krewniakami.

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
. Ja jestem podobny jeszcze do Angeliny Jolie (70 %) i Demi Moore (59%)
Gdyby mnie wyszła Demi Moore byłabym w sumie zadowolona. A najbardziej byłabym zadowolona z Sigourney Weaver. Niestety, same lale ten program wyszukuje...

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
Obawiam się Betty, że pomomo cudów jakie czyni współczesna medycyna, niektórych cech męskich mojego wyglądu np. muskulatury ciała nie dało by się wyeliminować. Chociaż nie rzadko mam okazję obserwować wystepy Drag Queen, i jestem pod wrażeniem jak Ci faceci potrafią wyglądać autentycznie jako kobiety - oczywiście w przerysowanej formie, mam na myśli fryzurę, makijaż itp.
Santorio, operacja wiąże się także z zastrzykami hormonalnymi. Dostałbyś trochę progesteronu ekstra i zaraz by ci muskulatura opadła, a to, co by zostało pokryłoby się taką uroczą warstewką izolacyjnego tłuszczu, że i tak niewiele byłoby widać. Wiem coś o tym, bo nie raz porównywałam muskulaturę kumpli, z którymi trenowałam bądź trenuję ze swoją i zawsze wychodzi na ich korzyść takie porównanie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora