Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyczyścić zamsz?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 12:06   #20
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Jak wyczyścić zamsz?

Cytat:
Napisane przez klaaudynaa Pokaż wiadomość
ja również mam do was pytanie.
ok. miesiaca temu kupiłam w kappahl śliczną fuksjową torebeczkę z zamszu (lub nubuku, nie odróżniam ;p;p). z przodu ma zamszowe falbanki, z tyłu jest gładka. nie dość, że tył mocno pobrudził się na granatowo (chyba od dżinsów i ciemnych t-shirtów, chociaż nie sądziłam, ze ciuchy z zary czy h&m są tak beznadziejnie robione... ;/). jednak to jeszcze nie koniec problemu ;( ostatnio była straszna ulewa, a ja musiałam przebiec kilkaset metrów. nie zwróciłam uwagi na to, co działo się z torebką. wróciłam do domu, a na drugi dzień ujrzałam, że przód torebki cały upstrzony jest ciemniejszymi plamkami od kropli deszczu. jestem załamana! wątpię, czy w pralni coś na to poradzą. wpadłam na pomysł, żeby po prostu zmoczyc już całą torebkę, wtedy będzie jednolicie ciemniejsza...

a a'propos usuwania brudu z zamszu mlekiem: to wcale nie działa! zrobiłam tak z moimi czarnymi wieczorowymi czółenkami z prima mody i mam teraz plamy ;/

prosze, pomóżcie w sprawie tej torebki, jestem załamana!!!
Mam to samo ! Zrobilam tak jak pisały Dziewczyny i mam plamy na moich rózówych czółenkach a jutro wesele...
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując