Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 20:34   #238
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
A idź Ty Mosutatsu, toć podałam linka. Żeby peeling był skuteczny musi mieć odpowiednią moc; 5% to popierd...łka nie peeling chyba że chcesz się pomiziać i powkurzać że efektów nie masz.
Zrób spokojnie 20% - nawet jak poszczypie to kwadrans - wytrzymasz. Za 3 dni następny. I donieś nam co i jak.
No właśnie po przeczytaniu tego artykułu tak pomyślałem
Jak tylko wszystko dojdzie (kwas i peg) zabieram się za peelingowanie
Muszę jeszcze tylko dokupić strzykawki.

Po peelingu piszecie, że Calma HLC jest super.
Ja natomiast mam cudowny krem Avene Cicalfate - wydaje mi się właśnie, że po kwasiku będzie idealny (pełno substancji nawilżających, a mimo to jest lekki - choć zostawia przyjemny tłuszczyk (a'la plaster) na twarzy). Jak sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja nie widze sensu ,tak niskie stężenie robić.Ja zaczynałam od 20% ,i nic złego się nie działo.Przy 30%,nadal nic nie szczypie,jakbym miała krem na twarzy.Niemiłe jest tylko zmywanie,ale to trwa 5 sekund.
Mosutatsu ,rozumiem twoje obawy.Mnie tonik z BU , spalił skóre na czole , po trzech użyciach , ale kwas mlekowy i spirytus robią swoje.Salipegu nie ma się co bać.
Dlatego teraz zamówiłem dodatkowo emuglator, żeby zrobić tonik z samym kwasem (taki jak w przepisie na pierwszej stronie), bez żadnych gliceryn, lukrecji itd. - myślałem nawet, że mnie to zapchało.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując