Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:25   #1190
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Wspolczuje, bo efekt moze byc slaby. U mnie same lydki zabieraly ok. 30 minut, a gdzie jeszcze uda. Mialas zabieg tylko duza glowica? W okolicach kostek i kolan powinna zrobic mala, bo duza moze dobrze nie zasysac w tych miejscach.
4 tygodnie to naprawde bardzo krotki odstep czasu. U mnie tak dlugo jeszcze wypadaly wlosy. Potem przez ok 6 tygodni bylo gladko. Najlepsza metoda jest obserwowanie, jak u Ciebie beda odrastac wlosy. Moze tak byc, ze na lydkach beda inaczej rosnac niz na udach. Wtedy warto zrobic to na dwa razy.
Tak tylko dużą głowicą mi robiła a kolana czy w okolicach kostek w ogóle ta głowica nie chciała zassać!!! Wściekam się że po przeczytaniu tego wątku mimo wszystko dałam się tak oszukać no ale to są właśnie specjaliści od depilacji chcą robić chajs oszukując klientki.
Daję im jeszcze szansę i napisałam do nich reklamację na usługę ciekawe jak się zachowają ale pewnie tak jak się spodziewam czyli oleją mnie... ale przynajmniej będzie to dla Was wskazówka który salon omijać bo co jak co ale jedyne co Wam zdepilują to portfel tak jak mi ...
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując