Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 19:15   #1458
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy to zejdzie?

Cytat:
Napisane przez mumi1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Po przebojach z rozjaśnianiem włosów i ściąganiem koloru (czerwony) pofarbowałam na mój naturalny kolor czyli blond. Nie taki jasny, raczej odrobinę ciemniejszy.
Teraz niestety sytuacja finansowa nie pozwalała mi na wybranie się do fryzjerki żeby zrobiła mi to farbą jogurtową i sama postanowiłam pofarbować włosy które stały się już żółte.
Wybrałam Syoss naturalny blond bo nie wyglądał ani na ciemny ani na aż nazbyt jasny ale wyszedł okropny jak brązowy. To zejdzie?
Myj szamponem przeciw łupieżowi, rób maskę z żółtka, miodu i cytryny. Powinno zejść.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez miskovata90 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie... używam odżywki i maski do włosów i czy najpierw powinnam nakładać odżywkę czy maskę? Oczywiście jedno i drugie do spłukiwania, odżywka Pantene Pro - V do włosów zniszczonych a maska to L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`. Jestem po nieudanej trwałej i moje włosy łakną odżywienia, stosuję je 2 x w tygodniu (tyle razy myję włosy po trwałej...), najpierw odżywkę Pantene, spłukuję po około 5 minutach a następnie maskę Biovaxu i po 30 minutach spłukuję.
To zależy jak Twoje włosy wola. Kolejność jest obojętna. Ja np.daje maskę na długo, potem myje i dopiero odżywka. Ale to zależy od włosów.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując