Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta kapuściana
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-28, 09:10   #6
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: dieta "kapuściana"...

Dziewczyny ja mam tę dietkę na kompie Dokładnie opisaną- mogę Wam przesłać jeśli chcecie
Nineczka To jest tak jak z każdą dietką. Gdy przez 7 dni naprawdę się postarasz to schudniesz faktycznie- ale gdy po dietce wrócisz do dawnego stylu odżywania się to jasne jest, iż przytyjesz. Jedząc dużo niezdrowych i kalorycznych rzeczy (słodycze, fast foody, nadmiar jedzonka itepe) prędzej czy później się tyje.
Moja mama jadła tę zupkę jakiś miesiąc temu. Nie przytyła nic od tamtego czasu Schudła ok 6kg i teraz odżywia się tak jak Smoczek pisze. Kieruje się po prostu pewnymi zaasadami i już. Jak coś słodkiego (choć ona to nie przepada za słodkim.. jejq ja też bym tak chciała) to do obiadku, kolacja nie później niż 18. Je wszystko, umiarkowanie, dużo warzywek, owocków, prawie w ogóle nie gotuje na tłuszczu, w domq nie łączymy w ogóle węglowodanów z białkami. Czuje się bardzo dobrze
Wiesz, ta zupka poprawia bardzo metabolizm. I nie powoduje żadnego efektu jojo. Da się to zauważyć zwłaszcza po jej zakończneiu. Naprawdę cżłowiek się lepeij czuje Została ułożona przez dietetyków, jest przeznaczona dla ludzi z chorobami układu krążenia przed jakimiś zabiegami celem oczyszczenia organizmu
Co więcej, ta dietka stała się bardzo popularna w mojej rodzinie Ponad miesiąc temu stosowała ją moja kuzynka i wujek Są strasznie zadoowleni, nie tyją, odżywaiają się bardzo dobrze, są naładowani pozytywną energią na wiosnę (ja i moja mama też ) i oni też bardzo polecają tę zupkę. Bo ona po prostu zwyczajnie w świecie oczyszcza organizm. A potem trzeba przestawić swój styl w jedzeniu
I tyle
Nawet Ci po sobie mogę śmiało powiedzieć, że czuję się bardzo dobrze !! Nawiasem mówiąc jestem strasznie dumna z siebie, że wytrzymałam 5 dni przy tej zupce Ale warto było !!!
Jak macie dziewczyny jakieś jeszcze pytania pytajcie
Pozdrawiam cieplutko
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując