Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odróżnić pożądanie od zauroczenia (u facetów)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 13:45   #1
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Wink

odróżnić pożądanie od zauroczenia (u facetów)


Nigdy nie przypuszczałam, że założę wątek na intymnym.
Ale nurtuje mnie taki temat właśnie - po czym poznać, czy facet pożąda, czy jest zauroczony? Facet jak to facet, zaczyna z wami flirtować, adorować was, stara się być blisko etc. i widać wyraźnie, że po prostu "wpadł" i mu zależy. Ale jak wiadomo, u mężczyzn pożądanie niekoniecznie idzie w parze z uczuciami głębszymi, do tego stopnia, że czasami faceci nie odróżniają ich od siebie. Zatem właśnie na czym mu zależy?
Wiem, że jest mnóstwo związków, gdzie facet czuje do kobiety tylko pożądanie i są to związki udane, ale u kobiet chyba jest to uczucie bardziej złożone - przeważnie czują coś głębszego do obiektu swojego pożądania.
Macie jakieś wytyczne, którymi kierujecie się przy ocenie tego typu sytuacji? Wiem, że najlepiej byłoby przeprowadzić test i np. udając chorobę śmiertelną poprosić o nerkę - jak odda, to mu zależy "bardziej".
Ale poważnie mówiąc, jak rozpoznać intencje faceta? Czy to wychodzi dopiero "w praniu"?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując