Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stażysta w firmie jest nikim? Gdzie jest moje miejsce?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-04, 21:05   #26
abdomen robotnika syfona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 304
Dot.: Stażysta w firmie jest nikim? Gdzie jest moje miejsce?

Cytat:
Napisane przez ence_pence1234 Pokaż wiadomość
Jak napisałam to moja pierwsza praca, i najbardziej bolał mnie fakt tej tablicy. Ale skoro dziewczyny piszą, że u nich też tak jest... to się nie martwię.

Tak, te urodziny były dziwne, kurczę mogli powiedzieć żebym szła z nimi. Nie wiedziałam, czy iść czy nie, w końcu to jacyś jego znajomi z pracy, składają mu się na prezent itp. I ta sytuacja, gdy dyrektor podchodzi ze znajomym i mówi "To jest dział XXX, tam jest Ania, ją kojarzysz skądśtam, tam Robert, tutaj Ola jest od niedawna.". Na mnie nawet nie spojrzy mimo tego, że siedzę przy brzegu więc tuż przy nim.

Pierwszego dnia jeden z pracowników poznał mnie z innymi, ale podczas tych odwiedzin dziwnie się czuję :p

Ogólnie nie czuję się źle: witają się ze mną normalnie, czasem jemy razem, itp itd. Ale przez tą sytuację z urodzinami i nieprzedstawianiem przez Dyrektora nie wiem, czy jestem mile widziana na tej świątecznej integracji.
Jak nie pójdziesz to sobie pomyślą, że nie chcesz się integrować. A skoro Ci zależy na poznaniu tych ludzi to warto by było pójść. Zawsze to spotkanie w innych okolicznościach niż praca. Atmosfera jest wtedy bardziej przyjazna, sprzyja rozmowom.

Skoro dostałaś zaproszenie to chyba o czymś świadczy?

A dyrektor dziwny.
abdomen robotnika syfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując