Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 19:24   #3228
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poszukaj też maści propolisowej z GorVity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mi-ae-i-f.html u dziecka mej kuzynki sprawdza sie przy niespodziankach, ja stosuję na podrażnienia kwasowe, a reszta rodziny na resztę skórnych dolegliwości.
Jak będę robić konkretniejsze peelingi, to może się przydać, chociaż na razie jak pisałam nie mam w ogóle ochoty się złuszczać, bo sumie nic mi to nie daje tak długofalowo, w dyskomfort ogromny (przynajmniej takie mam przemyślenia po migdale, z którym doszłam do 40%).

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Cena taka, że aż mi kapcie spadły.
Pozornie tak to wygląda, ale to ponad 200 ml, przy stosowaniu 1-2 razy na tydzień wystarczyłoby mi na długo. Są tańsze toniki, ale też mniejsze np Clarena 30 ml za 38 złotych (wychodzi drożej niż ten Glymed). A salicyl jest dla mnie tak upierdliwy w używaniu, że naprawdę mam dość, jedną dużą butlę toniku musiałam wylać, w oleju też mi się fatalnie rozpuszcza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując