Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 20:51   #824
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
Jop ;-) jako że mam piździelca na wszelakie odcienie niebieskości, różu i zieleni, zakupiłam od indigo tiffany, fly high, cuttie, miss universe, tiger lily i baaaardzo wyczekany bim bam bom :-D do tego syrenke, holo i metal aa no i folie lustrzankę bo naogladalam się i nasluchalam o tym aż za dużo ;-) jutro wrzuce wzorniki, teraz ogladam meczyk wiec ni dy rydy :-P szkoda tylko, że miss universe to taka kopia copacabany NN, zaślepiona kolorami zamuliłam, że takie cudo już mam.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


aaahaha no i zapomniałam o gel brush w pędzelku, Deja vu i karate girl, coś żeby za kolorowo nie było ;-)
Ładne kolorki z tego mam tylko bim bam bom ale nie malowalam nim jeszcze mimo że stoi od dwóch miesięcy. Szkoda że kolor się powieli ale chyba nie są identyczne? Jak będziesz następnym razem w sklepie to spójrz na kolor out of Control, taki różowo, pomarańczowo czerwony neon. W dziennym bardziej pomarańcz w sztucznym Bardziej róż. Ładnie wyciąga kolor skóry, moja mimo że blada to przy nim na opalona wyglądała. Na targach sprzedali go 500 sztuk, więcej nie mieli zabrakło im go

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora