Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-24, 20:00   #1061
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
...a nie stępił się? Bo ja mam identyczny i mam wrażenie, że po pięciu zabiegach igły już się nie wbijają...

Witam wszystkich w tym wątku
Miałam ZGTS-a z meadermu http://meaderm.pl/pl/p/Dermaroller-Z...m-sterylna/148 i wszystko było ok. stępił sie po ok. 15-zabiegach czyli standardowo. Wszystkie igły w miarę używania tracą ostrość, po 5 zabiegach nie wbijają się tak samo jak w czasie pierwszego rolowania i nie ma znaczenia czy rolka kosztuje siedemdziesiąt zł czy dwie stówy . Moim zdaniem ZGTS-y są dużo lepsze niż MT, chociaż do rolowania dłuższymi igłami 1,0 mm używam wyłącznie oryginalnych DTS-ów, bałabym się rolowania zwykłym chińczykiem


Cytat:
Napisane przez viki79
o i to jest dobre pytanie....sama sie zastanawiam jak polaczyc rolowanie z peelingami kwasowaymi ale wydaje mi sie ze lepiej zrobic serie rolowania a pozniej serie kwasow......
nie wiem na ile wskazane lub bezpieczne jest mieszanie kwasow i rolek

Można łączyć kwasy i rolkę jeśli chcesz zrobić to w trakcie jednego zabiegu to najlepiej używać lekkich kwasów ok. 10%. Najpierw nakładasz kwas, po zmyciu robisz rolowanie

Jeśli chcesz zastosować mocniejszy kwas to lepiej zrobić przerwę 5-8 dni i dopiero wtedy rolkę. Co prawda lekarze często łączą peelingi kwasami z mezoterapią mikroigłową czyli rolką, ale do tego potrzebna jest szeroka wiedza i doświadczenie, więc nie polecam takich doświadczeń w warunkach domowych bo skutki mogą być opłakane.

Ja czasami łączę retinoidy z rolką, ale po takim zabiegu mam zmasakrowaną skórę, jestem czerwona i zapuchnięta przez 2-3 dni, a potem przez tydzień obłażę jak jaszczurka i straszę ludzi .


Cytat:
Napisane przez klotylda abc
Ja zauważyłam u siebie, że po rolowaniu skóra jest napięta, owal twarzy odmłodzony, a za jakiś czas wraca stan jakbym nigdy nie rolowała. Zrobiłam już wiele zabiegów rolką 1 mm z odpowiednimi preparatami i jestem załamana tym, że efekty są nietrwałe. Stosuję rolkę w równych odstępach czasu i przyznam, że czuję się zniechęcona. Zaczęłam się rolować w kwietniu - 5 zabiegów. Potem przerwa ze względu na wyjazd 3 miesięczny. Od sierpnia znowu robię zabiegi do teraz. Może muszę poczekać na trwalsze efekty, co myślicie?

Co ile tygodni robisz zabiegi igłami 1,0 mm?
Trzy miesiące "nicnierobienia" ze skórą to bardzo długo, chyba że masz 20-35 lat Już dawno zauważyłam, że zbyt długie przerwy w rolowaniu powodują zaniknięcie uzyskanych efektów. To zupełnie normalne bo przecież z każdym dniem jesteśmy starsze i nasza skóra jest w coraz gorszej kondycji . Dlatego w przerwie między rolowaniami długimi igłami, regularnie robię zabiegi igłami 0,25 mm, czasami też 0,5 mm - żeby dostarczać skórze potrzebne składniki. Te najkrótsze igły są zupełnie bezpieczne, więc można się rolować bez ograniczeń czasowych, nawet przez okrągły rok Do takich zabiegów robię sobie proste sera z półproduktów kupowanych w naszych sklepikach albo używam gotowych ampułek - to zależy od aktualnego poziomu mojego lenistwa .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując