Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-22, 11:43   #60
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Artystka no faktycznie nieciekawie przecież nie tego sie spodziewałaś po "poważnej" rozmowie. u nas było na odwrót ja nie chciałam ślubu najpierw wcale no ale przyjęłam pierścionek i w końcu wypadało się pobrac - przyznam szczerze ze mnie ten papier nie był do niczego potrzebny ale przynajmniej nie mam problemów z ubezpieczeniem no i tż może w razie W wszystko z małym załatwić u lekarza czy w urzędzie.

bobotic - dawałam jak sab 15 kropel przed karmieniem każdym poza nocą gdy i tak na śpiąco daję małemu pierś i zasypiam. teraz daję po 8 bo już ma słabsze kolki. na nas espumisan nic nie działał za slaby jest

Karolina bardzo dobrze powiedziałaś swojej mamie i siostrze - to one powinny się wstydzić ze tak Cię traktują! normalnie nie wierzę przecież nie ćwiczysz z małym dla chęci słuchania jego płaczu!
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora