Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyznania życioholiczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-27, 00:20   #9
Dolour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wyznania życioholiczki

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie dostrzegasz tego, co do tej pory osiągnęłaś? Nie czujesz żadnej satysfakcji?
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Co do wirtualnego uczucia to zraziłaś się do tej formy nawiązania kontaktu po tej nieudanej historii czy w ogóle nie masz teraz głowy do budowania związku?


Nie zraziłam się – jednak virtualnie nie poznasz przyjaciół. A mi właśnie tego brakuje a nie tego jedynego.

Cytat:
Napisane przez danusiaes
A moze warto pozyc tak zwyczajnie rozsmakowac sie az po hedonizm w zyciu przestac planowac i kontrolowac. Dzialasz wg planu -plany owszem sa dobre-zrobilam to i to po to by byly efekty- ale smak zycia jest w przypadkowej ulewie rowniez To ze z kims bliskosc byla w podstawowce to wcale nie oznacza, ze teraz ta bliskosc jest pewnikiem. To tylko oznacza, ze macie wspolne wspomnienia z podstawowki. Obudz w sobie radosc i zacznij sie rozpieszczac. Bez planu a wrecz na spontan, zywioł. Czytalas jedz modl się kochaj? tam bohaterka najpierw odzyskuje siebie a reszta sie uklada. Nie gwarantuje ze Ci sie ulozy, ale warto w zyciu cos przezyc i posmakowac paru rzeczy
Powodzenia


Żywioł…. Co rozumiesz poprzez pójście na żywioł?
Książkę czytałam – jednak nie mam w planach spakowania się i pojechania na drugi koniec świata. Nie wierzę w takie ekranowe historie, może i są piękne, może i serce tęskni za czymś takim, jednak mam tutaj swoje obowiązki.
I co wg. Ciebie miałabym zrobić na żywioł?
Iść sama do kina? Chodziłam. Iść sama na miasto? Chodziłam. Iść sama na spacer? Chodziłam. Znaleźć zajecie? W ramach możliwości finansowych znajdowałam.

Jednak żywioł nie stanie się Twoim przyjacielem, znajomym – on nie zagłuszy samotności. Inaczej żywioł rozumieją osoby, które nim się kierują realizując pomysły wraz z innymi znanymi sobie osobami – ale wyobraź sobie, że jesteś całkiem sama, co byś takiego żywiołowego zrobiła?
Dolour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując