Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyznania życioholiczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 17:21   #24
anna_maria90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 55
Dot.: Wyznania życioholiczki

Cytat:
Napisane przez CukierekWPapierku Pokaż wiadomość
Raczej przeczytaj raz jeszcze co napisała koleżanka bo jest to bardzo zrozumiałe.

Napisałaś że atrakcyjność napędza znajomości. A koleżanka napisała, że ludzi nie łączy atrakcyjność tylko wspólne zainteresowania.

I to faktycznie są znajomości.
Ponieważ ja nie pisałam o osobach z którymi można się pokazać, tylko z którymi można fajnie spędzić czas - nie mając na myśli same imprezy, ale również wyjścia do kina, do teatru, wyjazd na weekend, na narty itp.

Dlatego bardziej twój post przypomina mi bełkot.
Dalej nie rozumiesz, kolezanko

Po prostu może zwyczajnie ludzie, na których zwraca uwagę Autorka czy inne osoby w tym temacie, nie uznają starających sie o ich względy za atrakcyjnych, ciekawych na tyle, by się z nimi spotykać.

Ze zwyczajnie odbierają ich za pętaków, niewystarczająco kręcących, by spędzać z nimi czas, odpowiadać na ich zaproszenia bądź o zgrozo, inicjowac je samemu.

Np. każdy ma swoje kryteria, swoją że tak powiem, wartość i "grupę społeczną". Dobiera sobie ludzi którzy są dla niego pociągający, ciekawi, którzy go kręcą, albo mają nie niższy poziom życiowy, kulturalny, itd.

Jeśli nie wiem, byłabym atrakcyjną, pożądaną studentką a o moją przyjaźń wciąż zabiegałby bezrobotny, nieuczący się, samotny nudziarz to raczej nie pociągałby on mnie na tyle, zeby budowac z nim jakąś relację. Zwyczajnie nie liczę się z kimś takim. Za to poczuję się zaszczycona, gdy bardzo popularny, ciekawy i przystojny kolega ze studiów zaproponuje mi wyjście na kawę.

Wierzę że znajdą się osoby, które zrozumieją moje przesłanie...
anna_maria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując