Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-27, 10:29   #4753
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Pokaż wiadomość
Witajcie od jakiegoś czasu zaglądam do waszego wątku i dzięki temu zdecydowałam się na encanto włosy miałam w kiepskiej kondycji po nieudanym fryzjerskim farbowaniu, encanto zrobiłam sama włosy po tym super pożegnałam siano i puszące się od wilgoci włosy. Końcówki czekały jedynie na podcięcie choć miałam wrażenie jakby tam nie złapał preparat choć nałożone było równomiernie bo od początku włosy nie były tam takie gładkie, jestem tydzień po zabiegu i mam problem bo te końce zrobiły się z powrotem jak siano i to w sumie nie tyle co same końce bo może na jakiejś dł ok 5-7cm i nie wiem jaka może być przyczyna czytałam na początku o przeproteinowaniu czy to może być to czy wina preparatu proszę napiszcie co myślicie bo nie wiem co robić a nie chcę tyle ścinać włosów
spróbuj olejowania najpierw. Ja też miałam końce do ścięcia - tzn ok 15cm spalonych włosów z którymi encanto sobie nie poradziło. Ale ostatecznie ścięłam.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora