Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-18, 09:08   #542
bielszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny!
Wiem, że ten E-light jest stosowany również w gabinetach. Dużo się interesuję laserami i depilacją, bo jest to moja praca. Ogólne zasady są takie do fotoodmładzania, małych pajączków i przebarwień najlepsze są IPL-e. Do depilacji diodowy laser jest skuteczniejszy przy ciemnych włosach ale jest bardzo wymagający tzn. musi go używać specjalista, bo możliwe są popażenia i inne. E-light (mam takiego to wiem) jest najbezpieczniejszy i wykazuje większą skuteczność niż inne lasery. Powodem tego jest impuls fal radiowych, który poprzedza impuls świetlny. On rozgrzewa chromatydy i ułatwia działanie światła. Dlatego E-light usuwa jasne włoski, a nawet siwe.
Powodem tego iż lasery mają problemy z jasnymi włosami jest fakt iż światło działa na melaninę - barwnik, który je absorbuje i ulega zniszczeniu tzw. termoliza. Im jaśniejszy włos tym ma mniej barwnika. E-lihgt dzięki podwójnemu działaniu radzi sobie znacznie lepiej.
W razie jakiś pytań służę pomocą.
bielszczanka jest offline Zgłoś do moderatora