Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Firma La Femme, dobra czy zła?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 22:17   #45
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez ANULATAP Pokaż wiadomość
buhahaha..... żele LF ZŁE? CHYBA REWALACYJNE. Jak nie potrafisz na nich pracować to lepiej powiedz ze nie potrafisz a nie obrazaj firmy której nie stworzyłas . Skoro jesteś taka idealna to wyprodukuj sobie swoje żele . Ja pracuje na LF juz długo i sa świetne klientki zadowolone . A co do pilników to na kazdym firmowym gradacja jest napisana ! Wystarczy otworzyć oczy i przeczytać . Chyba ze masz z tym problem.

Ooooooooooooooooooooooj ktoś tu SPAMUJE 4 posty na wszystkie 4 napisane na tym forum reklamują firmę LF.
Czy ja kogoś obrażam?

A co tam, może się wreszcie odczepisz (ty i inne podobne do ciebie) odemnie:
OBWIESZCZAM WSZEM I WOBEC, ŻE KOCHAM FIRMĘ LF- JEST NAJBARDZIEJ ZAJ*BISTĄ FIRMĄ NA ŚWIECIE. MA SUPER ŚWIETNE PRODUKTY I POLECAM JĄ ABSOLUTNIE WSZYSTKIM!! oooołłł jeeee I polecam wszystkie RENI NAIL, EMI NAIL, BRONEK- NAILS I WSZYSTKIE NAIL i caaaałą resztę.
Kto mi uwierzy? aaa jeszcze zapomniałam dopisać, że nie umiem robić paznokci, w ogóle się nie znam na produktach, nawet nie wiem do czego pilnik służy Po co w ogóle malować paznokcie ? Może jestem starym facetem z wielkim brzuchem, który dla picu napisał ponad 2,5 tysiąca postów na temat stylizacji paznokci, a tak na prawdę nie wie o czym pisze?

Choćbym napisała to milion razy na tym forum - kto mi uwierzy?
Już to wiele razy pisałam : Jedyne produtky których dobrą jakość mogę potwierdzić to FIBERGLASS. I na tym koniec

A tak na marginesie, to wiaj na forum Dziwnie we wszystkich postach zachwalasz produkty LF. Śmierdzi mi tu reklamą , a reklamy na tym forum są PŁATNE
Ja mam problem? Może to ty masz problem? Może chcesz o tym pogadać?

Może to Ty powinnaś otworzyć oczy o troszkę poczytać. Rozumiem, że możesz nie wiedzieć co drukuje Twoja ukochana firma na pilnikach
(tylko niektóre pilniki mają opisaną gradację), uważam, że powinnaś zerknąć jaki piękny regulamin wydrukował właściciel tego forum. Powinnaś go sobie przyswoić
Po co mam produkować swoje żele, skoro jest tyle ŚWIETNYCH cieszących się bardzo dobrą opinią żeli? Tak na marginesie, byłabyś bardziej wiarygodna, gdybyś napisała 600 sensownych postów i dopiero wtedy naskoczyła na mnie. Tak to ni z gruchy ni z pietruchy jedziesz do mnie z takimi śmiesznymi tekstami.
Jakże niezmiernie się cieszę, że Twoje klientki są zadowolone Super! Pozostaje mi tylko pogratulować

Kolejna gwiazda wciska mi kity, że ja nie potrafię paznokci robić! Co ja mam zrobić? Może faktycznie powinnam zmienić zawód? Może wezmę się za malowanie ścian? Będę z przyzwyczajenia wklejać na forum foty, tym razem ścian - do oceny, to napiszesz, że to moja wina, że farba na ścianie się brzydko prezentuje?
Może odwiedź mój wątek i napisz tam 50 komentarzy typu "paskudne paznokcie robisz", "nie umiesz robić paznokci", "ochyda", "nie masz kursu". Uwielbiam czytać takie ciepłe słowa

Jeszcze coś: zacytuj proszę mi wypowiedź w której napisałam, że jestem idealna? (Już chyba kiedyś ktoś mi to samo już napisał na tym forum). Bardzo mi miło, że tak mnie postrzegasz wzruszyłam się ...
Dziwne, że sami nowi użytkownicy na mnie syczą Czemu ktoś kto nabił X-tysięcy postów na forum paznokciowym nie naskakuje na mnie, tylko osóbki, które mają 1-10 postów?
Super, że zawitałaś na to forum Dzięki takim jak Ty jest co czytać Tak trzymaj! Miłego forumowania
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-02-16 o 22:38 Powód: Bronek- NAILS!!
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując