Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 20:25   #4028
karolina2008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Biscquit Pokaż wiadomość
Witam! ;-) Dawno mnie tutaj nie było.. ale właściwie nie po to piszę ;p
Mianowicie chciałam o coś spytać..
Zrobiłam sobie kolczyka w wakacje, ale niestety się nie przyjął (zrobiła mi się dziwna gulka dookoła kolczyka na górnej części języka, a opuchlizna nie schodziła) i musiałam go wyjąć.. Podkreślam przy tym, że kolczyk robiłam w profesjonalnym salonie za zgodą rodziców, wszystko było elegancko i przestrzegane były wszelkie środki higieny, jak i moja poczciwa osóbka starannie dostosowywała się do poleceń (m.in. unikanie alkoholu, gorących i ostrych potraw, płukanie buzi szałwią etc). Wydaje mi się, że kolczyk (założyła mi ze stali chirurgicznej..) był powodem tego zjawiska.. Później wymieniłam na tytan, ale chyba było już za późno.. Chciałabym jednak przebić jęzor drugi raz i tutaj moje pytanie - czy okres od wakacji do dziś dnia wystarczył na zagojenie języka? Czy po takim czasie mogę drugi raz go przebić?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź ;-)
ja nie wiem jak długo no nosiłas bo ja np.miałam kolczyk dwa lata w jezyku teraz od 4 lat go nie nosze ale nadal mam dziure i moge go wsadzic
karolina2008 jest offline Zgłoś do moderatora