Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 17:26   #4593
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Paradisco z Retrospeck razem na oku wyglądają jak drink Tequila Sunrise hihi niesamowicie mi się z tym kojarzą te dwa kolorki, Pani mówiła, że do blondynki będą pasować, mi się trochę nie chciało wierzyć, ale chyba miała świętą rację!
Fluidline jest po 66zl. Jak za TAK wydajny i porządny liner to grosze żałuję że nie wzięłam jeszcze jednego, był taki piękny turkusowy, nie pamiętam nazwy ehhhh
Richground dostałam kiedyś próbkę od Tanyii () i teeeeeż był cudny - rzadziej robię sobie makeup w brązach, ale też się ładnie prezentował, piękny kolorek a z tym nakładaniem to nie wiem...
No to Tanyia chyba rozdawała swoje fluidliny, bo ja też od niej miałam 66 zł to niedużo, na pewno. Tequila sunrise Jooo....

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ślicznie skomponowana paletka
A dwa górne to jakie?

Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
Ja mam próbki wyciągnięte do pojemniczków z Sephory chyba ze dwa miesiące temu i mają się świetnie oczywiście, nie można ich zostawiać niedokręconych, ale nie wysychają jakoś dramatycznie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora