Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 18:24   #4594
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ślicznie skomponowana paletka
A dwa górne to jakie?

Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
dziękuję
dwa górne to All That Glitters i Trax. Tego ostatniego używam najrzadziej...
Fluidline jest nowy więc Ci nie powiem póki co, te co od Tanyii w pudełeczkach Douglasowych trzymały mi się kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile, 3-4... Macroviolet szybciej wysechł niż Richground ale to pewnie dlatego że go częściej używałam. Ciekawi mnie jak długo wytrzyma ten pełnowymiarowy liner...
Właśnie dzisiaj oglądałam Ingloty, ładne kolorki mnie kusiły... Ale właśnie mogłoby tego linera być o połowę mniej, za połowę ceny... Bo tak jak tylko dla siebie to w życiu bym tego nie zużyła!A jak one się sprawują? Bo mi oprócz fluidline każdy inny się odbija na powiece :/
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No to Tanyia chyba rozdawała swoje fluidliny, bo ja też od niej miałam 66 zł to niedużo, na pewno. Tequila sunrise Jooo....
no bo to naprawdę ciężko zużyć w całości, pewnie dlatego. Ja teraz też kupowałam koleżance jednego, Dipdown (nie pamiętam już pisowni, matowy brąz) i jak mi babka w skepie go pokazała na ręce to mnie urzekł bardzo, chociaż brązy noszę rzadko.. Planuję go na jesień, wtedy się do kolorów ziemi zawsze przekonuję. teraz z kolei tęsknię i żałuję że nie kupiłam jeszcze turkusowego linera...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora