Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 20:23   #4597
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziękuję
dwa górne to All That Glitters i Trax. Tego ostatniego używam najrzadziej...
Fluidline jest nowy więc Ci nie powiem póki co, te co od Tanyii w pudełeczkach Douglasowych trzymały mi się kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile, 3-4... Macroviolet szybciej wysechł niż Richground ale to pewnie dlatego że go częściej używałam. Ciekawi mnie jak długo wytrzyma ten pełnowymiarowy liner...
Właśnie dzisiaj oglądałam Ingloty, ładne kolorki mnie kusiły... Ale właśnie mogłoby tego linera być o połowę mniej, za połowę ceny... Bo tak jak tylko dla siebie to w życiu bym tego nie zużyła!A jak one się sprawują? Bo mi oprócz fluidline każdy inny się odbija na powiece :/

no bo to naprawdę ciężko zużyć w całości, pewnie dlatego. Ja teraz też kupowałam koleżance jednego, Dipdown (nie pamiętam już pisowni, matowy brąz) i jak mi babka w skepie go pokazała na ręce to mnie urzekł bardzo, chociaż brązy noszę rzadko.. Planuję go na jesień, wtedy się do kolorów ziemi zawsze przekonuję. teraz z kolei tęsknię i żałuję że nie kupiłam jeszcze turkusowego linera...
Piszę PW

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Widziałam też puder Blot sypki, to jakaś nowość? Bo nie kojarzę wersji sypkiej.
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba sypkie Bloty mają być wycofane w 2009 roku Jeszcze sprawdzę i dam znać, ale nie wydaje mi się, że to nowość
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora