Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 13:04   #3620
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
to jak ono może działać na 5?
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement

Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-01-04 o 13:06
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora