Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-02, 11:55   #2050
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.



Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
Wtorek mam wolny to jak się calkiem nie rozchoruję to mogę podskoczyc tak do 15-16 do Katowic natrę się czosnkiem i zapcham cebulą

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Bylismy z TUIem, pogoda ok, tylko 1 dzien lalo od rana do wieczora, a tak to upal jestem zadowolona, choc szczerze mowiac wole sama organizowac wyjazdy
RPA tez mi sie marzy, ale to za jakis czas jak masz okazje to lec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Amyz moze jutro wizaz odzyje
rekinow podobno nie ma przy brzegach ale cholera wie, co w tej wodzie siedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


Oj tez racja basen bezpieczniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aj szkoda, ze zdjec nie widzę na telefonie. Super, że wyjazd się udał u nas bylo w tym czasie zimno brrrr
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora