Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-13, 11:13   #1886
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A gdzie mozna zobaczyc cere chimay? �� jestem jakas nieogarnieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak jak poniżej wygląda w swojej dobrej fazie tzn na początku cyklu, wypryski z fazy PMSu magicznie wygojone w jedną noc, wyspana, fabryka sebum jeszcze się nie rozkręciła - tutaj godzinę po myciu i jeszcze bez matowienia. I jeszcze dodaję zdjęcie moich worków podocznych, bo często na nie narzekam, a na zdjęciu z profilu ich prawie nie widać, tymczasem są one dość spore. I widać też o wiele tłustszą skórę.
A różnicę w kolorycie też mam, twarz mam różową, a szyję całkiem białą.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Z nowości ja osobiście polecam serum Ava Aloe Organic i serum Bielendy neuro Glicol+wit.C razem z emulsją myjącą z tej serii.
A Ciebie nie podrażnia ten pumeks? Uznałabym, że ta emulsja Bielendzie fajnie wyszła, gdyby właśnie nie ten dodatek. No gdzie pumeks na pysk, przecież to do stóp jest

Dzisiaj planuję w końcu przetestować mleczko od Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z Lily Lolo radzę uważać i nie sugerować się pochodzeniem producenta, ta firma lubuje się w ciepłych kolorach, cienie do powiek, róże i bronzery mają bardzo ciepłe, mają bardzo małą ofertę dla chłodnych typów urody, tylko w podkładach by się coś znalazło.
Zgadza się Ja potrzebuję bardzo chłodnych i delikatnych odcieni (róże mam na myśli) i LL nic dla mnie nie miało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (94,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170924_10_12_30_Pro.jpg (147,2 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-10-13 o 11:34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując