Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoracja stołu na chrzest !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-11, 14:37   #11
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Dekoracja stołu na chrzest !

Cytat:
Napisane przez Minoda
ja widze ten stół w kolorach ecru, jasnego rózu, bieli..... a co do wspomnianych przez Ciebie bukiecików , jestem za prostymi kompozycjami, wręcz za pojedynczymi kwiatami róż...
No to może jakies przybliżenie...
Obrus.... (w sklepach Żabki) są do kupienia sliczne obrusiki o rożanym wzorze
(zdjecie nr 1), kosztuja około 20 zł
Bardzo efektowne i proste jest w ramach obrusu okrycie stołu takim ogromnym materiałem.... (tak, żeby materiał był pozwijany na podłodze)
zastawa stołowa, najlepiej jasna i jednokolorowa , na talerzykach ułorzyłabym sztućse zawiniete w serwetki koloru ecru w sposób mniej wiecej taki jak na zdjęciu nr 2 , do tego supełka wsunełabym malutkie rózyczki (po jednym kwiacie) w kolorze jasnego rózu...
Stół szwedzki, ozdobiłabym długimi rózami ciętymi , w kolorze takim jak te malutkie przy sztućcach, ewentualnie sztucznymi płatkami róz (do kupienia w kwiaciarniach za około 5 zł pudełeczko)
Na stole jakoś ładnie rozmiesciłabym świeczki- podgrzewacze , a w jakims centralnym miejscu dużą świece ( jednobarwną, lub z elementami różanymi)
A czy te wzory różane nie będą się zlewały i gryzły? Moze tak obrus bez wzorów a reszta tak jak zaproponowałaś? Albo obrus w róże a reszta jednobarwna? Nie wiem
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując