Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-07, 14:14   #2702
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
cześć kochani czy ktoś z Was może był w salonie fryzjerskim AK.KK na Garbarskiej? Jestem ciekawa waszych opinii. Chciałam sobie ściąć włosy i pofarbować. Mam już wybraną fryzurkę i kolorek, ale nie bardzo wiem do jakiego salonu się wybrać...
Oszczędzę Ci "grzebania w wątku": byłam 2 razy w AK.KK . Pisałam tutaj o wrażeniach ale powtórzę: zachwycona byłam koloryzacją; moim zdaniem było idealnie; miałam wtedy wyjściowo kolorystyczny melanż i spodziewałam się, że będzie konieczne ściąganie koloru. Tymczasem Pani Katarzyna wyrównała mi kolor bez żadnych inwazyjnych zabiegów, efekt był super. Ponieważ robiłam wtedy też refleksy i było mi później żal je "zamalowywać" przez trzy kolejne miesiące farbowałam (w domu) tylko odrosty i przez ten czas kolor na całej długości tylko nieznacznie tracił intensywność. Kolejną koloryzację u fryzjera robiłam po 4 miesiącach w zakładzie L'Oreala na moim osiedlu .Nie poszłam wtedy do AK.KK, bo chciałam spróbować bliżej i, jak mi się wydawało, taniej. Tymczasem taniej nie było a efekt (mimo tej samej farby!) beznadziejny. Kolor "sprał się po 2 tygodniach, od początku były widoczne miejscami "stare" odrosty i po miesiącu musiałam farbować całą głowę.

Natomiast jeżeli chodzi o strzyżenie w AK.KK.: perfekcyjne ścięcie: włosy długo dobrze się układały. Byłam tylko trochę rozczarowana doborem fryzury. To pewnie dlatego, ze spodziewałam się rewolucyjnej odmiany (pierwszy raz byłam u fryzjera- stylisty. Jednak moja fryzura właściwie niewiele różniła się od moich dotychczasowych. Wprawdzie nie zdecydowałam się na to co doradzała mi frzyzjerka, bo obawiałam się, że nie bedę się dobrze czuła w tej doradzanej" frzyzurze". Ale za to miałam poczucie, że moje włosy są rzeczywiście w "fachowych" rękach. Pani nie tylko doradzała ale też słuchała jakie są moje oczekiwania.

Reasumując- polecam!!!
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując