Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 13:33   #1601
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
najlepsze są własne, zdrowe pazurki, przemalowywane co rusz innym lakierem
Ooo tak dlatego zapuszczam też z powrotem bo się złamały... Już troszke odrosły i cooo poleciałam do Hebe i przytargałam znowu 3 nowe lakiery....

Cytat:
Napisane przez Liliannaaaa Pokaż wiadomość
Jak zrobić koński ogon z clipów? Wychodzi Wam ? U mnie wygląda niezbyt specjalnie, moje włosy się wtedy bardzo odznaczają i odstają
A może macie jakieś swoje ulubione fryzury , poza rozpuszczonymi ?
Ja robię tak że oddzielam z góry włosy, daję głowę na dół i przypinam też rzędami ale jak najbliżej. Potem daję głowę do góry i staram się je wszystkie zebrać a spinki zakrywam tymi które odgarnęłam na samym początku. Zawsze mi wychodzi i nigdy nic nie odstaje.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Oto one jeszcze przy mocniejszym ombre
Jeju piekne no kurde.... i takie gęste...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;45781156]To zdjecie z soboty. Ja generalnie zawsze krece/faluje sobie doczepki, bo wtedy wyglada to u mnie duzo naturalniej z racji takiej, ze swoich nie prostuje. Pewnie bym sprobowala, ale nie mam prostownicy. Naturalne wlosy mam do konca szyi.[/QUOTE]

Mega ładny kolor, taki bardzo naturalny. Na czym kręcisz?

Dziewczyny.... odbieram dziś wyniki egzaminu zawodowego z kosmetyki.... no i zasługuję na lanie bo ostatnio nie zakładam doczepów... chodzę tylko w swoich i czuję się jak dziad... pora je przeprosić i już nie rozstawać się chyba...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując