Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 23:08   #4558
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Benderka Jaki masz typ włosów? Ja mam bardzo problematyczne (ni to proste, ni falujące; gęste i puszące się) i wreszcie ktoś sobie z nimi radzi.
Chodzę do Grzegorza Kołodzieja (przyjmuje na Kazimierzu). Jestem zadowolona, bo dobrał mi kolor pasujący do karnacji - naturalne są szare i mocno rozjaśnione na końcach od słońca. Teraz odcień jest ciepły, lekko kasztanowy; nie jest też płaski. Strzyżenie - dokładne. Być może nie była to wielka i awangardowa rewolucja - nie chciałam takiej, ale fryzura jest kobieca i twarzowa. Włosy jak na moje warunki dobrze się układają (czasami chciałam obcięcie na większe kręcenie się włosów - to były falujące, teraz mam lekko doprostowujące - też się fajnie sprawdza).
TŻ odkąd chodzi do niego, ma bardzo dobrze obcięte włosy (a tego nie mogłam powiedzieć o innych fryzjerach, nawet tych sławniejszych w Krakowie).

Z Twojego opisu wynika, że mamy taki sam typ włosów. Ma on może stronę? nie widzę nic w googlach.
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Umówiłam się w końcu do Klaudii z Avant Apres, chciałam do Viru, ale faktycznie krótkie terminy nie są osiągalne.
Zadowolona jestem, Klaudia sama zaproponowała jakie cięcie by u mnie widziała. Dopytywała jak układają mi się włosy, jak lubię je mieć. Mam podobną długość jak miałam, ale całkiem inny kształt. I trafiony - faktycznie nie mam problemu z ułożeniem.
Po ścięciu też bardzo twarzowo mi wymodelowała.
Miałam się zapisać następnym razem do Viru, ale chyba odpuszczę sobie te kilku miesięczne czekanie i pójdę znowu do Klaudii.
Na pewno Klaudii? Nie widzę na ich stronie żadnej Klaudii, tylko Kingę

Miałyście kiedyś robione hair undercut? Byłam kilka dni temu w Creative Cut i mi takie podcięcie zaproponowano, ponoć włosy się mają lepiej układać i ogólnie sprzyja takie podcięcie gęstym włosom.
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując