Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-09, 19:58   #525
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Popielate pasemka. HELP!

Cytat:
Napisane przez mimochodem Pokaż wiadomość
Ja mam tez pytanie ostatnio farbowalam sie u fryzjerki (mial byc ciemny blond- wyszedl jakis taki zielono-brazowo-popielaty ;wlasciwie trudno to okreslic ) i chcialabym nieco te wlosy przyciemnic, zwlaszcza ze po kilku myciach kolor nieco sie zmienil (dominuje ten morski zielen, a braz sie gdzies chowa ;/). Wyczytalam w internecie o tym ze dobre sa plukanki z szałwi:

Zaparz czajniczek herbaty szałwiowej i odstaw go na 2 godziny. Następnie odcedzony napar wylej na włosy. Nie spłukuj włosów przez 30 minut - pozwól działać barwnikowi z szałwi.

( z http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=19 )

Probowala ktoras z was? Rzeczywiscie przyciemnilo?
Zaliczyłam już dwa takie 'zabiegi' i jak na razie efektów brak.. No ale czytałam, że przyciemnianie szałwią to dość długotrwały proces No nie wiem, zobaczymy.

Ogólnie mam z natury czarne włosy, a teraz po wakacjach (morska lub chlorowana woda, słońce) są niestety brązowe Nie chcę ich używać chemii, bo naturalny kolor mi odpowiada, więc mam nadzieję na jakieś efekty szałwii. A jak nie to może henna? Doradźcie mi proszę, bo nigdy nie farbowałam włosów
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując