Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-27, 22:18   #3224
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie z nawilżeniem, gdzieś czytalam, że przetłuszczanie normuje nawilżanie.
Używam toników i ser z dużą ilością nawilżaczy.
Taka już uroda tłustej skóry, nawet antykoncepty sobie z tym u mnie nie poradziły. Nie ruszam się z domu bez pudru, pędzla i bibułek, chociaż przy filtrze w zasadzie chyba nie powinnam ich używać, ale bardzo polubiłam tę metodę.

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
To prawda, też rzadko widuję konkretne gotowce z salicylem, najczęściej są to jakieś produkty z małymi jego ilościami, np. żele do mycia twarzy. Z takich ciekawszych rzeczy przychodzi mi do głowy jedynie krem z Bandi z kwasem salicylowym, azelainowym i pirogronowym. Ale nie miałam go.
Ja właśnie chcę coś z samym salicylem, ale nie krem, z tymi pożegnałam się jakiś czas temu, jedynie filtr to wyjątek. Upatrzyłam sobie tonik 10% Glymed.

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja o maści ichtiolowej bardzo dużo się naczytałam, ale jeszcze nigdy nie wpadła w moje ręce. Serio to takie niepozorne cudo?
Działa bardzo fajnie, albo wyciąga syfa na wierzch, albo zmniejsza go i nie pozwala się rozrastać. I nie ma skutków ubocznych w postaci wysuszenia skóry, a robi to wiele produktów, co zawsze mnie wkurzało, bo potem na taką wysuszoną skórę nie da się położyć korektora. W porównaniu z Benzacne jest super, tyle że jest czarna i śmierdzi asfaltem, ale wystarczy po posmarowaniu po prostu nakleić kawałek plastra na skórę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując