Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 14:54   #1840
nisiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar nisiiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
devillangell- no może nie do końca nie zniszczyła mi włosów... poprostu nie zrobiła tak jak ja chciałam nie moge jej nic zarzucić bo NIBy jest wszystko OK...

ej, dziewczyny muszę sobie poprawić grzywkę. Nie mam specjalnych nożyczek, ale znowu też boje sie że sama sobei zaszkodze jakie najlepiej wziąść? Pierwsze lepsze? Te do papieru? [wiem, że to brzmi śmiesznie, ale jestem zdesperowana... nigdy nie wyglądałam tak beznadziejnie!]

jutro zapisuje się do [podobno] dobrego fryzjera... mam nadzieje, że mnie uratuje być może zobaczycie jeszcze mojego skunksa.
A! I tym razem zamierzam sie 100 razy upewnić czy wie o co mi chodzi
no..tak się cieszyłaś na to, a tu du.pa...
ale nie masz co przezywac wlosow bo odrosna...nie powinno się załozwać, że sie scieło bo potem wolniej rosna.. xP (takie przesądy.. xP)
co do farbowania...to jak chce jakies pasemka (ale ich nie chce) albo coś innego...to zazwyczaj to robi moja mama... spod na czarno ona mi farbowała...no...
co do grzywki...to też mama mi podcina i tnie twykłymi nozyczkami... ;P

Cytat:
Napisane przez misiii Pokaż wiadomość
noo..te wszystkie fryzjerki to do du** za przeproszeniem..:eek :
no nie wszyscy..ja teraz jak bylam ostatnio zrobic sobie emo...moje pierwsze to zrobil tak jak chcialam... xP
a tak to nigdy nie bylo tak zebym nie byla zadowolona...raz tylko z grzywki nie..a tak to ok...

Cytat:
Napisane przez Helpinghand Pokaż wiadomość
Ja też znalazłam swojego fryzjera ^^ ale i tak uważam że najlepszą fryzurę zrobisz sama albo Twoja koleżanka która umie ścinać włosy xD
jeszcze musisz miec taką kolezanke..
i nie uwazam ze lepiej zrobisz sama...chyba ze masz naprawde sprawna reke i dobre oko...bo tak to to guzik z tego...
__________________
...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-28 o 14:27 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania
nisiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując