Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regeneracja włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-11, 11:50   #14
Magiuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 103
Dot.: Regeneracja włosów

Ja osobiscie chodze na zabiegi gdzie uzywaja kosmetykow Keune...mialam fatalne wlosy...naprawde, bo probowalam przezucic sie z rudosci na ciemny braz i uzylam w krotkim czasie ( wprzeciagu 2 miesiecy) jakies 6 farb..po czym po jakis 2 mies. henny..efekty byl taki, ze praktycznie po myciu wlosow nie moglam ich nawet rrecznie rozplatac, a co dopiero grzebieniem, odzywka byla niezbedna, ale taka normalnie nie rozwiazywala problemu, bo tylko je rozplatywala a nie regenerwala. Poszlam wiec do salonu, gdzie pani fryzjerka powiedziala mi ze przeprowadzi mi intensywna regeneracje ktora trwa okolo 45 min( na moich wlosach zawsze przedluzala do godziny) pierwsza polowa jest chemicznymi srodkami, druga ziolowymi. Zabieg mozna przeprowadzic maksymalnie 2 razy w roku po 8 zabiegow. Kosztuje mnie jedna wizyta 60 zl. ale oplaca sie. Jestem po 4-tym zabiegu ( uczciwie przyznam, ze po pierwszym i drugim byl efekt u niej, ale w domu po myciu nadal mialam pewne probl) i praktryvcznie nie potrzebuje w ogole odzywki...Uzywam jednak to co polecilam na poczatku plus kupioneampulki z Keune z przyzwyczajenia i z wrodzonej troski o wlosy
Goraco wszystkim polecam
Magiuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując