Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-04, 09:47   #764
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ludzie, dziewczyny, chcialabym bardzo byc na biezaco, ale nie dam rady... a mam pytanie:

znajoma, w ciazy aktualnie, chce jakas odzywke do rzes. pokusila sie na realash, bo bylo mowione, ze sklad naturalny, a tu sie okazuje, ze przyszla jej odzywka juz z tym nienaturalnym skladem (nie wiem, czy realash ma dwie wersje, czy po prostu "odnowili" sklad i w nowej wersji juz nic z tej starej, naturalnej nie ma...?)
wiem, ze niektore z was doswiadczenia z odzywkami do rzes maja, maja jakies porownanie... co moge znajomej na rzesy polecic? zeby dzialalo i nie zawieralo swinstw bo w tej wersji realash co ona ma, to jest ten sam skladnik co w revitalash, czyli jakas tam pochodna leku na jaskre... kolezanka w ogole chce przejsc na nature, krok po kroku, chetnie na wyzsza polke, byle by bylo warto. moze ja jakos namowie, zeby tu bezposrednio napisala, bo pewnie mase perelek od was by zgarnela - ma zadbane kreciolki, i pewnie bedzie potrzebowala niedlugo tez porad co do myjadel, odzywek itp nadajacych sie dla curly hair a ja w tym temacie nic a nic... no ale zacznijmy od tej odzywki do rzes...
jestes pewna ze ona miala byc kiedys naturalna? bo ja w tych wszystkich odzywkach zawsze widzialam ten sam skladnik na jaskre.

ja z natury to miala jedynie odzywke alverde ta ze zwykla szczoteczka jak maskara i z pedzlekiem jak liner i w tej chwili mam nowosc od alterra tez ze zwykla szczoteczka. Nie lubie jednak tych z pedzelkiem.
Poza tym dobry sklad ma tez odzywka tez ze szczoteczka Rival de Loop.

to z gotowcow , a poza tym to tez sobie sama umerdalam odzywke i pare razy uzylam rumienkowej pomadki Alterra na rzesy, bo dziewczyny pialy, ze super dziala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora