Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 20:37   #1558
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Magdalena, maseczka nie jest zła. Dziś nie mam niespodzianek. Buzia gładka, nawet tż zauważył. Nie wiem tylko, czy po maseczce, czy po biedrolunie Ale chyba jej już nie kupię. Miałam wrażenie, że mam większy rumień niż zwykle. Na koniec masowałam trochę twarz i straszne kluchy się robiły. Żałuję, że nie wzięłam tej do masażu.

-
Dziękuję nie opłacę w takim razie, myślę, że to rozsądniejsze.
W środę się zwolni moje zamówienie.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
O której maseczce nowa?
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujaca/P1881037

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że....
wszyscy mają lunę, mam i ja!
Tak jak mówiłam, jak poczeka to kupię. I kupiłam Nie rezerwowałam. Pojechałam. Była. Co prawda szara, ale babeczka dzwoniła do innych D i nie było już mini lun w żadnej. No więc wzięłam. W sumie ten szary nawet mi się podoba. Pewnie jakbym wybór miała to i tak bym szarą brała
Później albo jutro wrzucę zdjęcia moich zakupów i gratisów I torebek, bo obiecałam po rozpakowaniu.

Gratuluję lunki Myślę, że Luna swoje zrobiła, pierwsze wrażenie jest niezłe Chociaż ja z czasem jestem coraz bardziej zadowolona, regularność popłaca

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ahoj
Wklejam dzisiejsze zakupy i gratisy z D.
Załącznik 6550436
bardzo przyjemne gratisy, postarali się
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora