Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-15, 16:21   #3935
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, aaa szmapon, to nie wiem, ja uzywałam wcierki seboradin, to na kilometr czuc ją było rzodkiewką albo raczej rzodkwią. Tak niebyt przyjemnie.
No widzisz, śmierduchowaty preparat jednym słowem

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a czemu myjesz tym szamponem? on jest na porost?
tak, a przynajmniej na opakowaniu jest napisane, że korzeń żeń - szenia i rzodkiew symulują włos do wzrostu, że dotlenia skórę głowy itd.. mam nadzieję, że coś da bo tak znosić ten smród bez efektów to trochę lipa

A pharmaceris działał a pachniał pięknie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
p

Yatamanka nadal jestes za fryzjerem czy robisz sama?

mysia roznica jest o 180stopni w kolorze.
Oby się tylko nie wypłukiwał
Nie odwołałam wizyty, tak więc nastawiona jestem , że idę choć nie powiem, że trochę się boję. Pewnie też będę miła koszmary dzień przed

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam foty i zaraz przeczytam co tam nabazgrałyście z moją koleżanką pokrzywką
Pierwsze dwa faktycznie tak ciepławo wysżły, ale na tym ostatnim już widać jakie jaśniutkie Gratulacje - no i włoski lśnią - więc chyba nie jest najgorzej - no chyba, że to zasługa lampy błyskowej ?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
czyli 10 cm urosło ci od wakacji!!!!!! szczęsciara zrzera mnie z zazdrości
Mnie też,, mnie też

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Hej
dawno mnie nie było.. Wow ile tu stron już
dziewczyny mam takie pytanie wiem że nie na temat ale może któraś z was ma taki sam problem. Otóż za 3 tygodnie mam studniówkę a na plecach zaczęły pojawiać się krostki;/ nie wiem co robić stosuje maści przecieram jakimś prepratem plecy i nic;/ a mam sukienkę bez ramiączek i włoski chciałam spiąć na bok. Znacie jakieś dobre antybiotyki?
Infatuated a ty znowu kombinowałaś z włoskami? czy tak Ci się sprał ten Islande?
Pij wapno, a krostki smaruj spirytusem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora