Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-15, 16:48   #3939
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska - śliczny kolorek Ci wyszedł

Nikola - jakie maści stosujesz na krostki? i jakie one są? zwykłe czerwone a'la uczuleniowe czy coś typu trądzikowego?? takie czerwone to może być zwykłe uczulenie, wiec wapno, tabletki claritine albo allertec a na te 2 maść brevoksyl-chyba najlepiej likwiduje..no i acnederm

a co do kombinowania, to ja nic nie kombinuje spokojnie poczekałam aż Islande mi się sprał i po 3 tyg połozyłam z powrotem excellkę 9.13

tak odnośnie moich przyszłych refleksów to się dziś bliżej chciałam dowiedziec co i jak i podjechałam do salonu, fryzjerka mi obejrzała włosy i stwierdziła, że samą farbą to nic nie będzie widac i ze trzeba będzie troche pomieszać z rozjasniaczem ja na hasło "rozjaśniacz" zrobiłam widocznie przerażoną minę bo zaczela mnie zapewniać, że to dobry rozjasniacz bez amoniaku (loreal platinium) i że chwilkę tylko potrzyma
nie wiem, jakoś odechciało mi się...ale jak mówi że po tej farbie 'ton w ton' nic nie będzie widac to jestem rzeczywiscie skazana na rozjasniacz??

Bunny, co o tym myslisz??

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-15 o 17:03
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora