Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 15:00   #1106
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Nie mówcie nic o brokacie. Ja ostatnio próbowałam zmyć Circus Confetti metodą foliową, ale za krótko trzymałam bo byłam niecierpliwa i musiałam resztę drzeć sama - tak sobie poniszczyłam paznokcie, że mi się płakać chce a już były takie długie... teraz nadal są ale ich stan nie za ciekawy
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za recenzję
Czyli jednak to produkt nie dla mnie, bo jednak lubię mocniej napigmentowane produkty, którymi mogę sobie ładnie wykonturować buźkę Szkoda, bo strasznie mnie kusił jego design
Czuprynko, on nie jest tak źle napigmentowany dobrze go widać na buzi. Ale oczywiście nie aż tak jak matowe dobra już nie kuszę
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie bywają bardzo często
Kochana w której Biedronce te żele widziałaś?
Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Jest szafa Catrice, ale w starej części, limitki brak.
Dzięki za info
Dlaczego nie ma limitki
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
błeeee miałam nadzieję że te lakiery będą miały żelkowe wykończenie :P bo tak jakoś wyglądały na fotce a tu tyłek
Ja też!!! Kurczę od zawsze marzą mi się takie żelowe lakiery - na pewno wiecie o co chodzi, wykończenie takie jak rozlany sok owocowy nie wiecie czy jakaś firma takie ma? Arrianna przypomniałaś mi... i nie spocznę póki ich nie dorwę
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
http://www.fashion-fee.com/2011/07/n...ine-taube.html
Lakier z 50's Girls... na paznokciach.
brzyyyyyyyydaaaaal
Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ja lepszy efekt uzyskam malując paznokcie na czarno a na to jedną warstwę lakiery z Inglota 202 - to przezroczysty lakier z takimi kawałkami pomarańczowej mary perłowej chyba? Nie wiem ale ładnie wygląda, jest tego więcej i nic nie odstaje
Hmmmm czy to jest lakier flakes'owy? Znasz numerek?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora