Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy można kupną farbą tak zmienić kolor?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 18:10   #16
zielona porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar zielona porzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gotham City
Wiadomości: 249
Dot.: czy można kupną farbą tak zmienić kolor?

Cytat:
Napisane przez temptational Pokaż wiadomość
tylko ze już probowałam szamponetkami w nie tak jasnym odcieniu co prawda,ale jasniejszym niż moje włosy i kompletnie nic się nie stało..
Dlatego chciałam spróbować taką półtrwałą - jakąs na 30myć,cos takiego.
A ten szampon koloryzujący loreala jak długo się trzyma?
Loreal z tego co czytam ma poki co najlepsze recenzję więc na pewno warto wziąć go pod uwagę

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

na tym zdjęciu co wrzuciłam trochę słabo widać akurat ale ja mam nauralne pasemka, takie od słońca.
I wlaśnie przy okazji się spytam - czy jak ufarbuje się farbą taką kupną to pasemka dalej zostają tylko, że w troche innym kolorze? Chyba powinny? ;p
żadną szamponeką / farbą bez amoniaku nie otrzymasz koloru jaśniejszego niż masz aktualnie, i tak nawet jak użyjesz farby, efekt wcale nie będzie dużo jaśniejszy ponieważ, rozjaśnić włosy można jedynie rozjaśniaczem. możesz użyć najjaśniejszego blondu z garniera 100% - kolezanka nim farbowała i byla zadowolona, myśle ze do tak malej zmiany nie musisz się bać efektu ale farbę lepiej kupić jaśniejszą.
__________________
It was a day like this when Marco Polo left for China.
What are your plans for today.

zielona porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując