Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-03, 22:16   #1346
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz - jakie trzy?
Ja jestem czwarta, i to ja proponowałam zbiorowy zakup. Nieeee zostawiajcie mnieeeeee!
Ever Hipa nie mam, a pragnęłam mieć, jakbyś się chciała pozbyć, Tiniaczku, to śmiało pisz. Chyba że chciałoby Ci się zrobić dla nas w UK zbiorowy zakup Flamingo dla maniaczek z Polski?
Flamingo to nie świnka przecie, tylko śliczny nudkowy łosoś, b. twarzowy dla rudzielców i nie tylko.
Chętni, ale ja w PL wakacjuję się Jeszcze przez 2.5 tyg, ominie mnie kolekcja, bo ciemno nie lubię kupować. No to pewnie po ptaku

Cytat:
Aaa, a wiecie może, w jakich krajach Europy Iris weszła? Bo ja będę w Austrii na na nartach za dwa tyg., z przejazdem przez Wiedeń, to może tam bym ją dorwała? Tylko nie mogę znaleźć austriackiej strony Mac, chyba nie mają?
Hmm nie wiem, nie rzuciła mi się Iris na blogach niemieckojęzycznych Oj za bardzo mieszają oni w tym macu

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No ja bym wzięła, widziałam ją nawet taniej, po 21 USD z hakiem, ale teraz nie mogę znaleźć tej oferty.
Kurczę, znalazłam, już jest sold out, w ogóle to jakiś hit tej kolekcji - najdroższa jest i znika najszybciej.
Każda kolekcja hita ma Candy Yum Yum widziałam ostatnio za $70

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-01-03 o 22:42
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora