Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-24, 16:53   #3529
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
proponuje lanolinę - sprawdza się idealnie.
Teraz lanolina, a po porodzie polecam smarować własnym mlekiem Nie ma nic lepszego

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o hula hop, mam to z wypustkami, intensywnie używałam zimą, jedyny efekt jest wtedy gdy kręcimy co najmniej 20 minut na każda stronę 3-5 razy w tygodniu Na początku będą sine boczki, ale z czasem przechodzi. Oczywiście i sińce i efekty to indywidualna sprawa tak wyglądało to u mnie
Zrezygnowałam mimo efektów, 40 minut na samo kręcenie to jednak dużo.
I za żadne skarby nie kręćcie tylko w jedną strone, będziecie krzywe :P

To tak poza tematem.
To, ile minut, jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od budowy osoby i ciężaru kółka. Na początku, jak ktoś zaczyna, to nie można tyle kręcić. Ja kręcę 2 tygodnie, a od dwóch dni dopiero po 10 minut na stronę i po 3 minuty obciążonym i jakoś efekty mam.

Cytat:
Napisane przez Salamandera Pokaż wiadomość
Ja dostałam na urodziny to hula hop i używałam 2 razy - pierwszy i ostatni siniaki jak stąd do Krakowa może jeszcze kiedyś będę miała podejście, ale na razie jestem na nie.
Dlatego ja nie zdecydowałam się na kółko z wypustkami, przestraszyłam się siniaków. Normalne kółko bez wypustek mi nie robi siniaków, nawet to dociążone
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-24 o 16:58
Korah jest offline Zgłoś do moderatora