Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 17:53   #1688
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Powącham ją w sklepie. No właśnie dla mnie Alterra jakoś pachnie... Ale zobaczę ten z migdałami, może on nie pachnie.. no zobaczymy.

Ja zobaczę jak one pachną - jak będzie zapach ok w miarę to zobaczymy...

Ja mam ŁZS bo byłam w 50% grupie ryzyka... mam pewne problemy natury pewnej od dziecka, które w 50% gwarantują ŁZS i u mnie zagwarantowały
Powiem Ci, że ten migdałowy pachnie jogurtowo, owockami, nie jak ten nabłyszczający - intensywny, słodki zapach żelek czy czegoś takiego.

A z oliwek to według mnie Bambino nie pachnie. Tzn. pachnie, ale tak delikatnie, dzieckiem Lubię takie zapachy.

Wiecie może jak się objawia na początku łuszczyca paznokci? Moja babcia ma, ale taką intensywną, że jej pęka skóra przy paznokciach i musi mieć zaklejoną plastrem cały czas... Ale jak to wygląda na samym początku? Bo mam problemy z paznokciami i skórą dookoła już i się martwię

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Ja do dermo ide jutro.... i strasznie sie stresuje bo oczywiscie naczytalam sie ze ŁZS moze byc m.in.. spowodowane menopauza... i juz mam wizje ze to moze dotyczy mnie... a ja nie mam jeszcze dziecka.... zlapalam dola..
To w jakim Ty wieku jesteś (jeśli mogę spytać, bo trochę niestosowne to pytanie ), że menopauzy się boisz już?

Nie martw się na zapas!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując