Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-27, 12:28   #1260
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Hej Przymierzam się do skompletowania pierwszej paletki dlatego mam kilka pytań, Noodle Soup, zauważyłam, że jesteś zorientowana Zastanawiam się czy można jeszcze kupić paletkę na 5 cieni z lusterkiem? Bo na stronie nie ma, jest tylko trójka. Najbardziej interesowałaby mnie trochę większa od piątki, na przykład kasetka na 10 cieni właśnie z lusterkiem ale nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek istniała I jeszcze pytanie, czytałam, że wycofywanie okrągłych wkładów to plota ale zastanawiam się którą paletkę - na kwadraty czy okrągłe cienie bardziej opłaca się kupić skoro jestem jeszcze przed zakupem a w domu mam tylko jeden okrągły wkład inglotowski (358 ). Okrągłe bardziej podobają mi się wizualnie ale jak mam kupić sobie kasetkę na okrągłe cienie żeby potem nie móc włożyć do niej kwadratowego cienia (bo nie wiem, w końcu je wycofają albo pojawi się jakaś nowość tylko w kwadratowych wkładach) to już wolę tę z kwadratami No ale z drugiej strony do takiej z okrągłymi mogłabym jeszcze wsadzić cienie z np Kobo.. (dylematy )
No i czy w ogóle paletki z lusterkiem są na wkłady kwadratowe?

Przepraszam jeżeli zadaję bezsensowne pytania ale jeżeli chodzi o Inglot to jestem świeżakiem
Jeśli już z przegródkami to chyba lepiej kwadraty. W kwadraty zmieścisz wkłady okrągłe, na odwrót to nie zadziała. Ja sama mam kilka paletek i te z przegrodkami wszystkie na kółka, trochę żałuję teraz bo nowe cienie wychodzą juz tylko w kwadratach
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując