Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba majirell-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-05, 00:33   #169
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Majiblond

hej dziewczyny i chłopaki! ja przez ok 5 lat farbowałam 4 duze fragmenty włosów sama wellatonem 12/0 głównie dlatego że był najtańszy,ale też miałam baaardzo złe doświadczenia z najróżnieszymi fryzjerkami,które na siłe probowały mnie załatwić wybielaczem.jest to bardzo jasny naturalny blond,czyli lekko złote reflexy-tylko w takich czuje sie dobrze,choć czasem zdarzał sie mały kurczaczek.no i wella od paru miesiecy wycofała go z produkcji..wyciągałam z kątów resztki tubek aż nadeszła czarna godzina i postanowiłam znalezc nową farbe.po wizytach w wielu sklepach,hurtowniach zqasiadłam wczoraj do kompa i ujrzałam swiatło w tunelu.po czytaniu wielu postów i stron firmowych z paletami już wiem że moim nowym kolorem bedzie 903s lub 900 .udało mi sie zaraz zakupić od pana z ebay.uk.co 903s za 14,99zł!! i to na kup teraz,bez łaski.kupiłam 3 szt i przesyłka tez 3 funty do polski tylko (12zł)za wszystkie.czekam juz na nie,a wszystko z uk dochodzi do mnie w niecały tydzien.jesli kogos interesuje ten oddcien to bede w kontakcie
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując