Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 14:53   #2936
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość

Limonatka, w książeczce od izoteku piszą, że nie nleży wykonywać m.in. :depilacji woskiem, dermabrazji, peelingów, przekłuwania uszu, tatuowania, 'oczyszczania' - "Ze względu na zwiększone ryzyko tworzenia się blizn po takich zabiegach, nie należy ich wykonywać w czasie przyjmowania izoteku oraz w okresiee 6 miesięcy od zakończenia kuracji".
Myślę, że usuwanie blizny jest poważniejszym zabiegiem niz te wymienione, więc tym bardziej należy się wstrzymać
Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość

Limonatko, co do takich zabiegów podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała espera
dzięki dziewczyny. ehhh, to będę chyba musiała poczekać. tylko to dla mnie problem, bo akurat teraz 3 tyg. wolnego mam, jestem u siebie więc moglabym iśc na ten zabieg.. a potem znów w Krakowa wracam i znów odwlekę ten zabieg o min. do Wielkanocy sam zabieg jest krótki, ale chirurg mówił, że potem muszę się mu pokazać z 2 razy, po dwóch i 4 dniach heh...
jeszcze sobie zadzwonię do mojej dermatolog i się upewnię ale raczej wiem co powie..

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiesz, moim zdaniem drogie nie są, bo za fluid ktory uzywalam placilam 35zł i starczal na 1,5 miesiaca.. a próbkę podkladu nic nie placilam bo 3 probki podkladow sa za darmo w free starter kit.. i zaplacilam tylko za przesylke.. okolo 25zł a podklad starczy mi na minimum 3 miesiace + korektor, róż.. ktore starcza na wieki

?
a kupujesz na oficjalnej stronie, tak?

mój drugi dzień bez podkładu i czuję się fajnie
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora